طی مراسمی با حضور متخصصان حوزه‌های غدد، نورولوژی و تغذیه، شرکت نکسوس زیرمجموعه گروه دارویی اکتوور از محصول جدید خود به نام “نوروستایل” رونمایی کرد.

 

متخصصان یک شرکت ایرانی موفق به تولید مکمل جدیدی برای کمک به درمان نوروپاتی(دردهای عصبی) و کم خونی و افزایش انرژی شدند.

سرکار خانم دکتر رکسانا کیا، مدیرعامل شرکت نکسوس با اعلام این مطلب گفت: این مکمل که در قالب قرص خوراکی توسط متخصصان شرکت نکسوس از شرکتهای زیرمجموعه گروه دارویی اکتوور تولید شده، هم در افراد عادی و هم در افراد مبتلا به دیابت که در تزریق دارو مشکل دارند، قابل استفاده است.

وی با بیان اینکه ترکیبات به‌کار رفته در مکمل نوروستایل شامل ترکیبات گروه‌های ویتامین B است خاطرنشان کرد: علاوه بر بیماران دیابتی، افراد ۶۵ سال به بالا، بیمارانی که جراحی‌های گوارشی انجام داده‌اند و افراد دارای رژیم غذایی گیاه‌خواری از دیگر گروه‌هایی هستند که می‌توانند از اثرات مطلوب این محصول بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت داروسازی نکسوس در ادامه اضافه کرد که این شرکت محصولات جدیدی از نوع قرص، سافت ژل و جوشان توزیع کرده و قرار بر این است تا در آینده‌ای نزدیک مکمل‌هایی به شکل ساشه و ویال خوراکی تولید و در بازار عرضه کند از برنامه ریزی برای ورود جدی به حوزه صادرات این مکمل ها خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *