در باره نکسوس

داستان ما:

طیف گسترده ی مکمل های غذایی نکستایل از سبک زندگی سالم برای زندگی روزمره یا در مراحل خاصی از زندگی پشتیبانی می کند. ما ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی حیاتی ویژه را به طور دقیق و اختصاصی با دوز مطلوب ترکیب کرده ایم و کیفیت ثابت را به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و پردازش دقیق تضمین می کنیم. محصولات نکستایل با توجه به نیازهای بدن هر گروه سنی به صورت اختصاصی طراحی شده است و به تامین نیازهای منحصر به فرد شخص پاسخ میدهد.

نکستایل:

برخورداری از بالاترین سطح استانداردها فارغ از نژاد، فرهنگ، مذهب، موقعیت اقتصادی و اجتماعی، حق مسلم هر انسانی است و این موضوع مورد توجه گسترده خانواده و سیاستگذاران کشور قرار گرفته است. با توجه به اهمیت حضور مکمل های دارویی و غذایی در سبد غذایی خانواده ها، شرکت نکسوس با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی اروپایی و بومی سازی آنها اقدام به تولید مکمل های دارویی مطابق با استانداردهای جهانی نموده است. این شرکت در سال 1399 با هدف ارتقای سلامت جامعه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص فعالیت خود را آغاز کرد. نکسوس در مدت زمان کوتاهی به دلیل کیفیت بالای محصولات خود توانست ارتباطی ناگسستنی با جامعه پزشکی برقرار و تاییدیه های معتبر سازمان غذا و دارو را دریافت کند.

شرکت نکسوس مفتخر است که مجموعه ای از مکمل های پزشکی و تغذیه ای با کیفیت بالا در زمینه های مختلف از جمله زنان، ارتوپدی، پوست و مو و مغز واعصاب را تولید و به بازار عرضه کند.